Nota prawna

Witamy w serwisie branżowym Memex - Dane osobowe w praktyce. Pomagamy przygotować firmę, organizację do spełnienia wymogów RODO. Wdrażamy sprawdzone w praktyce rozwiązania bezpieczeństwa informacji, kierując się troską o spełnienie najwyższych standardów. Właściwe dysponowanie danymi osobowymi może być kluczem do sukcesu oraz podstawą polityki marketingowej firmy.

Portal Memex.pl istnieje od 2006 roku, został przygotowany jako serwis profesjonalnego doradcy w zakresie ochrony, bezpieczeństwa i przetwarzania danych osobowych. Serwis Memex.pl jest miejscem, w którym osoby zainteresowane tematyką danych osobowych, będą mogły uzupełnić oraz sprawdzić on-line swoją wiedzę z zakresu ochrony i przetwarzania baz danych. Godna polecenia jest sekcja wiadomości branżowych oraz aktów prawnych z zakresu przetwarzania danych osobowych. Serwis memex.pl nie gromadzi i nie przetwarza danych osobowych.

Klienci znajdą propozycje kompleksowych usług konsultingowych, szkoleń specjalistycznych oraz sprawdzonych rozwiązań audytorskich, w tym także audytu krzyżowego, stosowanego podczas konsolidacji firm korzystających z różnych zbiorów danych osobowych. Prawa autorskie do materiałów zawartych w niniejszym serwisie przysługują firmie Memex. Jakiekolwiek drukowanie, kopiowanie i innego rodzaju wykorzystanie może odbywać się wyłącznie w celach nie komercyjnych i dla użytku własnego. Reprodukcja całości lub części serwisu bez uprzedniej pisemnej zgody administratora jest zabroniona.

Wszelkie umieszczone w niniejszym serwisie znaki towarowe nie mogą być wykorzystywane bez pisemnej zgody właściciela serwisu. Memex nie ponosi odpowiedzialności za materiały, informacje i opinie zamieszczone w innych serwisach internetowych bez jego zgody. Memex nie ponosi odpowiedzialności za skutki nieprawidłowego funkcjonowania sieci, w szczególności przerwy w dostępie do sieci, błędy systemu komputerowego, uszkodzenia lub wprowadzenia wirusa do sprzętu komputerowego lub innego urządzenia w związku z dostępem do strony www.memex.pl

Serwis internetowy Memex.pl jest własnością firmy Memex z siedzibą w Piasecznie, ul. Warszawska 32 C 36, wpisaną do ewidencji działalności gospodarczej Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno pod numerem 16867/2006.